Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Konkurs Dla Młodych Kreatywnych

 

Wyższa Szkoła Promocji wraz z twórc± Ogólnopolskiego Festiwalu Reklamy "Złoty Orły" zaprasza do wzięcia udziału w

KONKURSIE DLA MŁODYCH KREATYWNYCH, w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Reklamy Złote Orły 2006.

W konkursie może brać udział każdy twórca, który nie ukończył 28 roku życia (rocznik 1978 i następne). Najmilej widziani: twórcy z agencji reklamowych i interaktywnych, ze studiów graficznych, free lancerzy.

wyzwanie 1: „Video wizytówka”
Przez telefon komórkowy wysyłamy dzwonki, zdjęcia, rysunki. A może by tak co¶ nowszego? video wizytówka, lub video dzwonek? Niemal każda nowa komórka może nagrywać i odtwarzać video! Za chwilę będzie to powszechne. Wyprzedzamy technologię! Zaprezentuj się ze swojej najlepszej strony i przygotuj projekt animowanej wizytówki, któr± można rozsyłać przez telefon komórkowy. Musi być oryginalna, ciekawa, praktyczna i wyj±tkowa! Jak to osi±gn±ć? To już Twoje zadanie.

wyzwanie 2: „Od Misia do Rysia”
Znasz „Misia” zrób co¶ dla „Rysia”. Film pojawi się dopiero za kilka miesięcy, ale już teraz pomy¶l o nim.

Wiesz jaki będzie Ry¶?. Nikt nie wie, więc nikt nie będzie pytał. Wychodz±c naprzeciw potrzebom społeczeństwa odpowiedz sobie na pytanie czym Ry¶ powinien być i zareklamuj przyszły film.

wyzwanie 3: „Ruchome Blue City”
Schody ruchome s± genialnym wynalazkiem. Ułatwiaj± życie wszędzie, gdzie je zamontowano. Warszawskie centrum handlowe Blue City ma ich 340 m. Codziennie przewoż± 15.000 osób. Szybko, wygodnie, przyjemnie…Niestety, nie zawsze. Wystarczy, że kto¶ stanie po lewej stronie, zablokuje przej¶cie komu¶, komu się ¶pieszy i gotowe. Dobry nastrój prysł. Nie można przej¶ć, przepychanki, złe słowa…Wymy¶lić, zaprojektować, napisać i narysować, lub zaproponować jakikolwiek inny sposób przekazu typu: Ludzie, stójcie po prawej, a wszyscy będ± zadowoleni!

Szczegóły konkursu (oraz formularze zgłoszeniowe) na stronie "Złotych Orłów" pod adresem:

http://www.zloteorly.com.pl/#mlodeorly/2006,

a także na tablicach ogłoszeń w Uczelni.