Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


11.06 Czerwcowa Majówka z regatami

 

Zgodnie z pięcioletni± już tradycj± w drug± sobotę czerwca Wyższa Szkoła Promocji organizuje Wielk± Czerwcow± Majówkę dla studentów i kadry. Tym razem impreza odbędzie się 11 czerwca na terenie Portu "Emper Yacht", w Białobrzegach n. Zalewem Zegrzyńskim.

W programie imprezy przewidziano liczne zabawy i konkurencje parasportowe, jak łucznictwo w klasie otwartej, rozgrywki siatkówki plażowej, mecz ekstremalnej piłki nożnej pomiędzy drużyn± WSP i reszt± ¶wiata, zawody grupowe w przeci±ganiu liny, kajaki i łódki wiosłowe oraz mistrzostwa uczelni w rzucie jajkiem na odległo¶ć w parach.

W tym roku impreza zostanie poł±czona z Regatami o Puchar Rektora WSP. Zawody zostan± rozegrane na reprezentacyjnych jachtach kabinowych "Majestic 24 weekend". W zawodach weĽmie udział 6 pięcioosobowych załóg (je¶li zainteresowanie będzie większe, przewidujemy możliwo¶ć organizacji dwóch tur zawodów).

Regaty rozpoczn± się o godzinie 12.00 (zbiórka załóg o 11.00). Na godzinę 18.00 zaplanowali¶my specjalny, pozakonkursowy rejs dla studentów zaocznych. Łodzie s± wyposażone w sterników. Zapisy załóg do regat i na rejs osobi¶cie w BOS do 9.06.

Dla kadry i studentów przewidzieli¶my drobny poczęstunek z grilla oraz wiele atrakcji muzycznych. Można wzi±ć dzieci lub znajomych. Wstęp jest bezpłatny za zaproszeniami. Miejsca (porcję kiełbasy) prosimy rezerwować w „Zapisach”.

Na miejsce można dojechać samochodem (na miejscu bezpłatny parking), rowerem lub autobusem 705 spod Auchan na Modlińskiej. Rozważamy wynajęcie autobusu spod uczelni po 5 zł za bilet w jedn± stronę – chętni powinni zaznaczyć ankietę. Impreza jest planowana do nocy.