Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Po kabarecie

 

W poniedziałek, 18 kwietnia go¶ciem wieczoru kabaretowego Wyższej Szkoły Promocji w Warszawie był cieszyński kabaret Łowcy.B. Spotkanie upłynęło na prawie dwugodzinnej, radosnej zabawie.

Cieszy, że zwycięzca Przegl±du Kabaretów PAKA sprzed dwóch lat dojrzał scenicznie i poradził sobie z przygotowaniem drugiego programu, który jest nie mniej ¶mieszny, jak pierwszy. Humor dowcipów nie uległ zmianie, jest to żart studencki, nie stroni±cy od słów, których nie sposób znaleĽć w mediach. Słowa takie, jak "dupa" s± nie tylko narzędziem wywoływania rado¶ci, ale także tematem anegdot i scenek.

Kabaret wizualnie nie uległ wiekszym przeobrażeniom.

Arty¶ci nadal z godno¶ci± nosz± włóczkowe sweterki i podarte, obcisłe, bawełniane spodnie od dresu we wci±ż modnym kolorze khaki. Jeden z artystów przywdziewa nowy pulower, bo poprzedni ukradziono mu podczas włamania do kabaretowego vana.

Publiczno¶ć zgromadzona w go¶cinnym Teatrze Viva Art przyjęła artystów jak na to zasłużyli, nie było wprawdzie kwiatów, ale kilkakrotnie ż±dano bisów. Spektakl zakończył się, bo kabaret musiał wracać do Cieszyna, a ich żółty van jest zaledwie o kilka lat młodszy od samych artystów i nie należy do czołówki pojazdów rajdowych.