Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Złote Orły

 

Już po raz drugi studenci WSP maj± okazję wzi±ć udział w gali wręczania Złotych Orłów - nagród za najlepsze reklamy mijaj±cego roku. Uroczysto¶ć odbędzie się 3 grudnia.

Najstarszy Ogólnopolski Festiwal Reklamy organizowany jest już po raz siódmy. Nagrod± główn± jest statuetka Złotego Orła przyznawana w siedmiu kategoriach, m.in: reklama drukowana i reklama filmowa. W tym roku organizatorzy powiększyli liczbę zwycięzców o nagrody przyznawane za najlepsz± kampanię reklamow±, najlepszy Design oraz Interactive.

Na festiwalu, którego celem jest promowanie polskiej reklamy i jej twórców, studenci WSP obecni byli już rok temu.

Powoli więc tradycj± staje się nasze uczestnictwo w tej imprezie, dlatego z rado¶ci± o niej informujemy i zapraszamy na tegoroczn± galę wręczenia nagród, która odbędzie się 3 grudnia o godz. 20.00 w klubie Skarpa. Bilety na uroczysto¶ć s± do nabycia w cenie 100 zł, natomiast specjalnie dla studentów WSP można je zakupić w promocyjnej cenie 40 zł. Ilo¶ć biletów jest ograniczona (50 sztuk), a zgłaszać się po nie można w Biurze Obsługi Studenta (pok. 807). Po uroczysto¶ci wręczenia nagród organizatorzy przewidzieli catering i koncert.

Marta Gorzelewska