Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Była sobie „Terapia”

 

¦wietni aktorzy, ¶wietna gra, ¶wietne teksty – wszystkie te elementy mogli¶my zobaczyć na scenie 24 stycznia podczas kolejnego spotkania kabaretowego. Wszystkie te składowe dobrego spektaklu, zaistniały w tym samym czasie – co przecież nie tak często się w tych czasach zdarza - za spraw± Kabaretu „Hrabi”.

Program „Terapia”, w którym uczestniczyli¶my, to kompilacja skeczy „o uczuciach, emocjach oraz o bezsensowno¶ci ich skrywania. Rozpoczyna się seansem terapeutycznym, w którym każdy z Hrabi opowiada o swoim problemie. Jest tu nadmierna wybuchowo¶ć, problem z otwarciem się, asertywno¶ci± i wreszcie z otyło¶ci±. Ale to żaden problem, bo można się wspierać wzajemnie.” I rzeczywi¶cie tego dnia wszyscy się wspierali.

Nie zabrakło oczywi¶cie nieoczekiwanych zwrotów akcji i wydarzeń: na scenie pojawił się wielki ogórek kiszony, a widzowie za namow± Darka Kamysa rzucali na scenę pieni±dze. Terapia widać skuteczna. Program poprzeplatany był do¶ć karkołomnym wykonaniem piosenek, szczególnie tej „telepatycznej”. Szczery ¶miech nie schodził z twarzy zasiadaj±cych w fotelach Teatru Viva Art w Pałacu Kultury i Nauki.

„Terapia” leczenia humorem sprawdziła się więc w stu procentach i już nikt nie będzie musiał i¶ć na odwyk, chyba że z nadmiaru optymizmu po kabarecie. Cóż więcej dodać – trzeba wzi±ć udział w kolejnej terapii!