Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Impreza karnawałowa

 

Samorz±d studencki WSP ma przyjemno¶ć zaprosić wszystkich studentów na pierwsz± w tym roku imprezę karnawałow±, która odbędzie się w czwartek, 20 stycznia, w Klubie 70.

Zmotywowany sympatycznymi i gor±cymi odezwami po otrzęsinach pierwszego roku samorz±d studencki nie spocz±ł na laurach, lecz postanowił zorganizować kolejn± imprezę, tym razem karnawałow±.

Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 20.30. Posiadacze karty klubowicza wchodz± za darmo, natomiast osoby, które takowej karty nie maj±, będ± mogły zakupić bilet w cenie 10 zł, jak zwykle na ósmym piętrze w budynku naszej uczelni. Sprzedaż biletów rozpocznie się 17 stycznia dla studentów studiów dziennych i wieczorowych oraz 16 stycznia dla studentów studiów zaocznych.

Osoby, którym nie uda się zakupić biletu na terenie uczelni, będ± mogły zrobić to przed klubem. W tym wypadku bilet kosztował będzie 15 zł i zostanie sprzedany dopiero po okazaniu legitymacji studenckiej.

Samorz±d, jak zwykle, przygotował wiele atrakcji, które, póki co, owiane s± tajemnic±. Udało nam się jednak dowiedzieć, że wszystkie osoby, które przyjd± tego dnia na imprezę przebrane, dostan± duże piwo za darmo. Liczymy na Wasz± kreatywno¶ć i odwagę.

Marta Gorzelewska