Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Pierwszy rok to już prawdziwi studenci

 

W nocy z 1 na 2 grudnia odbyły się szczę¶liwie Otrzęsiny pierwszego roku. Gorzej było z frekwencj± na zajęciach porannych dnia następnego, bo nie wszystkim wypadało pobiec na ćwiczenia i wykład bezpo¶rednio z parkietu. Zabawa była przednia.

Jak zawsze w takich sytuacjach bywa, nie zabrakło gor±cych dyskusji na temat miejsca, dnia i kosztów imprezy. Bo, gdzie dwóch studentów WSP, tam dwana¶cie zdań (jeste¶my przecież kreatywni). Po tych wszystkich ciężkich przej¶ciach "nadejszła wiekopomna chwila" i dnia 1 grudnia 2004 roku o godz. 20:00 w Clubie 70 rozpoczęły się długo wyczekiwane Otrzęsiny.

Jednak jak wiadomo wszem i wobec, kto¶ musi je zorganizować. Tradycj± szkoły jest to, iż Otrzęsiny organizuje samorz±d studencki. Dlatego z niecierpliwo¶ci± wszyscy czekali aż rozstrzygn± się wybory do tegoż organu demokratycznego, który będzie mógł się wykazać, organizuj±c imprezę na cze¶ć studentów pierwszego roku. No i się wykazał.

Impreza była doskonale zorganizowana (no, może poza mał± wpadk± przy wyborze DJ'a). Jednak nawet to nie powstrzymało spragnionych zabawy studentów przed opanowaniem parkietu. U¶miechnięte twarze mówiły same za siebie.

Otrzęsiny były okraszone występem tancerzy Capoeiry oraz wieloma konkursami. Największe zainteresowanie wzbudził konkurs picia piwa na czas. Konkurs był organizowany w dwóch kategoriach - damskiej i męskiej, gdyż przypuszczano, iż koleżanki z naszej uczelni miałyby mniejsze szanse w konkursie koedukacyjnym. Wbrew przypuszczeniom, w konkurencji tej zdecydowanie lepszy czas miały panie. (Panowie! Ćwiczenia czyni± mistrza). Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursów gratulujemy poczucia humoru i wygranych, a samorz±dowi wy¶mienitej imprezy. Tak trzymać! Natomiast pierwszy rok (już otrz±¶nięty) na dobre przyjmujemy do grona studentów WSP. Witajcie!!!

Redakcja i starszaki

/oprac. Karolina Kowalewska/Kliknij na zdjęciu aby obejrzeć je w powiększeniu ...