Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Przedostatni półfinał Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata

 

Przed nami przedostatni półfinał 3 edycji Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata. Dzisiejszy koncert to występy kolejnych młodych formacji kabaretowych. Kabaret Bazooka z Warszawy, Kabaret Bes Szans z Lidzbarka Warmińskiego i Paweł Reszela z Ostrowa Wielkopolskiego to wła¶nie pretendenci, ubiegaj±cy się o wej¶cie do wielkiego finału, który już za miesi±c! Zapraszamy wszystkich na godzinę 19.00 na aulę na XII p. przy ul. Al. Jerozolimskie 44. Obiecujemy dobr± zabawę i satysfakcję z mile spędzonego czasu!

Kabaret Bazooka

Kabaret powstał w 2009 roku. Skład kabaretu mówi, że formacja powstała specjalnie na potrzeby Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata, czyli jako organizatorzy możemy powiedzieć, że wykluło się nasze pierwsze „dziecko”. Bazooka to dwóch młodych studentów, chętnych do dobrej zabawy i z głowami pełnymi pomysłów. W 3 edycji Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata przedstawi± swój autorski program zatytułowany „Ubik”.

Kabaret Bes Szans

Kabaret powstał w 2003 roku. Z dziesięcioosobowego pierwotnego zespołu po wielu transformacjach zostało ich dwóch. W 2007 roku doł±czył do nich trzeci. Akustykiem jest czwarty. Chociaż najczę¶ciej ma styczno¶ć z przyciskiem PLAY, to czasami można go zobaczyć także na scenie. S± zaskakuj±cy. Pokazuj± scenki z różnych ¶wiatów, a publiczno¶ć bawi się wspaniale!

Paweł Reszela stand up Komedy

Pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego. Na co dzień występuje w Kabarecie KLAKIER. Od lutego działa jako Stand-Up'owiec. W zwi±zku z tym sukcesy zaczyna wła¶nie odnosić. W eliminacjach do Kabaretowych Mistrzostwach ¶wiata jest drugim stand-up’owcem. Czy poradzi sobie doskonale tak jak Kacper Ruciński – nasz finalista 2009? Przekonajcie się!