Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Jeste¶my na półmetku!!!

 

3 koncert Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata już 26 kwietnia. Jeste¶my na półmetku naszych Mistrzostw, co za tym idzie zostały nam jeszcze tylko trzy spotkania do finału! Tym razem na naszej kabaretowej scenie trzy młode kabarety, Kabaret Inspirowani (Radomsk), Kabaret Sacreble (Zduńska Wola), Kabaret Chyba (Wrocław). Rywalizować one będ± o wej¶cie do finału, który odbędzie się 11 czerwca 2010 w Warszawie. W Poniedziałek zaczynamy o godzinie 19.00 w auli na XII piętrze. Serdecznie Zapraszamy. Organizatorzy!

Kabaret Inspirowani

Kabaret Inspirowani powstał w roku 2006 w Radomsku z inicjatywy pięciu znajomych. W 2008 roku doł±czył do nich kolejny mężczyzna oraz jakże ¶liczna kobieta, która stał± się ich muz±. Kabaret ma w swoim dorobku liczne występy w kraju a także za granic±.

Sudan, Nigeria, Kolumbia, Argentyna, Boliwia - tam jeszcze nie byli. Ci±gle się rozwijaj± czerpi±c z tego niezmiernie wiele przyjemno¶ci. Ich najnowszy program nosi nazwę "Co dojdzie".

Kabaret Sacreble

Kabaret Sakreble powstał w 2004 roku, jesieni±, konkretnie w paĽdzierniku, w drugiej połowie, dokładnie 17. Wzi±ł udział w wielu przegl±dach. Skład kabaretu pochodzi ze Zduńskiej Woli. Do tej pory zrealizował 3 programy, a obecnie realizuje czwarty autorski program. Generalnie fajne z nich chłopaki. Razem waż± około 200 kg.

Kabaret Chyba

Kabaret powstał w 2007 roku, pochodzi z Wrocławia. Brał udział w wielu przegl±dach kabaretowych. Jest tegorocznym finalist± PAKI. Ich skład ewaluował, obecnie tworzy go jedna kobieta i trzech jurnych mężczyzn.