Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


2 Koncert Kabaretowych Mistrzostw ¶wiata tuż, tuż!!!

 

Po udanym koncercie i pomy¶lnej inauguracji naszej sali widowiskowej na XII p., pora i¶ć dalej. Pierwszym kabaretem, który wszedł do ¶cisłego finału jest Kabaret z Konopi. Już 29 marca 2010 roku odbędzie się 2 koncert z cyklu Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata. Tym razem na scenie zaprezentuj± się formacje kabaretowe z Kielc, Rybnika i Białegostoku. Kabaret 4 fala, Kabaret Na Ostatnia Chwilę i Kabaret Bajeczka przedstawi± Państwu swoje programy kabaretowe. Rywalizować one będ± o wej¶cie do finału, który odbędzie się 11 czerwca 2010 w Warszawie. W Poniedziałek zaczynamy o godzinie 19.00 w auli na XII piętrze. Serdecznie Zapraszamy. Organizatorzy!

Kabaret 4 Fala

Kabaret powstał w sierpniu 2009, z dwóch kieleckich formacji. W jego skład wchodz± 4 osoby. Graj± pierwszy autorski program. Członkowie kabaretu chc± być jak reprezentacja polskiej piłki nożnej, bardzo bogaci i bardzo ¶mieszni.

Na naszej scenie zagraj± pierwszy raz i oczywi¶cie licz± na doskonała zabawę i integrację z publiczno¶ci±.

Kabaret NOC

Kabaret powstał w 2003 roku. Do tej pory zrealizował 5 autorskich programów kabaretowych. Brał udział w wielu przegl±dach i konkursach kabaretowych, takich jak PAKA, Mulatka czy FIGA z MAKIEM. Na scenie Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata wyst±pi po raz pierwszy, więc liczy na miłe przyjęcie ze strony publiczno¶ci.

Kabaret Bajeczka

Powstał w 2005 roku na praktykach studenckich organizowanych przez Instytut Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku. Brał udział w Lidze Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej, Siedleckiej Nocy Kabaretowej i Kabaretowych Mistrzostwach ¦wiata w 2008 roku. Na naszej scenie zago¶ci już po raz trzeci ze swoim nowym programem kabaretowym.