Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Wystartowały KABARETOWE MISTRZOSTWA ¦WIATA 2010

 

Rozpoczynamy kolejny cykl Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata. Podczas każdego z koncertów organizowanych w pierwsze poniedziałki miesi±ca na AULI XII p. przy ul. AL. Jerozolimskie 44 w Warszawie wyst±pi± trzy kabarety, a publiczno¶ć wybierze najlepszy, który awansuje do koncertu finałowego w czerwcu.

Pierwszy w koncertów eliminacyjnych już 1 marca o godzinie 19.00. Wyst±pi± w nim Kabaret Numer Dwa (Ostrołęka), Kabaret z Konopii (Kielce) i Kabaret Zwiększonego Ryzyka(Kraków)

Kabaret Numer Dwa

Wszyscy członkowie kabaretu, mieli wcze¶niej styczno¶ć z kabaretem, więc to nic nowego! Wywodz± się z trzech białostockich formacji - kabaretów Strata Czasu i Inaczej oraz Trupy Stypy. Teraz, wzmocnieni do¶wiadczeniami nabytymi w poprzednich składach, ruszaj± na podbój sceny kabaretowej, wraz z pierwszym programem kabaretu Numer dwa - programem 'Numer jeden'.

Kabaret Zwiększonego Ryzyka

Kabaret powstał w lutym 2008 roku. Sami o sobie mówi±, że nie s± już amatorami - zawi±zali się już pewien czas temu, mamy wszyscy do¶wiadczenie aktorskie (niektórzy nawet wykształcenie).

W 2009 roku mieli premierę swojego pierwszego pełnego programu kabaretowego p.t. "Wywiń się na drug± stronę", bardzo ciepło przyjętego przez Publiczno¶ć. Ich zdaniem nie s± jeszcze znani z nazwy, ale za to s± żywiołowi i kochaj± to co robi±. Jedyne czego im potrzeba to scena i Publiczno¶ć z poczuciem humoru. Reszta to po prostu ¶wietna zabawa - dla nich i dla ludzi, którzy ich ogl±daj±.

Kabaret z Konopi.

Kabaret powstał w 2004 roku i brał udział prawie we wszystkich przegl±dach i festiwalach kabaretowych, zdobywaj±c liczne nagrody i wyróżnienia m.in. Cytrynówka w Krakowie, KOKS w Kielcach i Trybunały Kabaretowe w Piotrkowie Trybunalskim. Ma za sob± trzy zrealizowane programy oraz prawie 200 występów na scenach i estradach całego kraju.

CO: KABARETOWE MISTRZOSTWA ¦WIATA 2010

GDZIE: AULA XII p. WSP, ul. Al. Jerozolimskie 44, 00-024 Warszawa

KIEDY: Poniedziałek 1 MARCA 2010

START: 19.00