Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


PIERWSZE URODZINY SYRENKI!!!

 

We wtorek 04 stycznia 2005 roku nasza żyrafka obchodziła swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji zorganizowała małe przyjęcie, na które zaproszenie dostali również studenci WSP.

Aura nie sprzyjała ¶więtowaniu. Deszcz odstraszył wszystkich zwiedzaj±cych i tego dnia ZOO ¶wieciło pustkami. Niezrażeni jednak pogod± studenci WSP, z wod± chlapi±c± w butach i spodniami mokrymi po kolana, dotarli szczę¶liwie pod wła¶ciwy adres zamieszkania Syrenki. Przyjęci zostali niezwykle ciepło przez cała żyrafi± rodzinę oraz znajomych z osiedla. Po bliższym zapoznaniu się ze wszystkimi zaproszonymi (szczególnie towarzyski i dowcipny okazał się Gwarek) studenci złożyli żyrafce najserdeczniejsze życzenia od całej uczelni i namówili Syrenkę na mał± sesję zdjęciow±.

Jednak wła¶ciwa impreza rozpoczęła się z chwil± przybycia ojca chrzestnego solenizantki, zastępcy Prezydenta miasta stołecznego Warszawy, pana Andrzeja Urbańskiego.

Polał się szampan, błyskały flesze, a Syrenka została obdarowana prezentami w postaci wielkich, czerwonych jabłek. Niew±tpliwie jednak największym prezentem dla niej, mimo iż trochę spóĽnionym, będzie pojawienie się w kwietniu przyrodniego brata lub siostrzyczki.

Pan Andrzej Urbański, składaj±c życzenia urodzinowe, przyznał, że żadna z jego córek nie ma tak pięknych, czarnych oczu. Zapewne żadna z nich także nie urosła 1.20cm w ci±gu zaledwie jednego roku, jak to uczyniła nasza Syrenka (ma obecnie ponad 3 metry wzrostu).

Po blisko godzinnej uroczysto¶ci przyszedł czas, żeby się pożegnać. Studenci WSP obiecali w imieniu całej szkoły, że będ± j± odwiedzać tak często, jak to będzie możliwe.

Marta Gorzelewska

Zdjęcia: Katarzyna Zaj±czkowska

Kliknij na zdjęciu aby obejrzeć je w powiększeniu ...