Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziœ:
          


List od Świętego Mikołaja

 

HO, HO, HO…!!!Kochani Studenci!

W dniu 22 grudnia 2004 roku o godzinie 11.00 miałem przyjemność spotkać się z Wami wszystkimi w auli na 8 piętrze z okazji corocznej Wigilii WSP. Najchętniej pozostałbym z Wami jeszcze dłużej.

Wasze liczne przybycie, gorące powitanie, a zwłaszcza całusy niektórych studentek wprawiły mnie w iście świąteczny nastrój. Dziękując Wam z całego serca za to spotkanie, pragnę podkreślić, jakże znaczącą rolę w organizacji całej imprezy odegrał Pan Rektor. To On kilka dni temu napisał do mnie list, informując o Waszych postępach w nauce, wzorowym zachowaniu i nieśmiało zasugerował, iż należą się Wam za cały ten rok ciężkiej pracy choćby drobne upominki pod choinkę. Długo nie musiałem się nad tą prośbą zastanawiać i oto przybyłem. Mam nadzieję, że wywiązałem się z powierzonego mi zadania i prezenty w postaci segregatora, długopisu, notatnika i kubka spełniły Wasze oczekiwania.

Dla spóźnialskich komplety prezentów pozostawiłem w Biurze Obsługi Studenta.

Pan Rektor pomyślał również o tym, aby uprzyjemnić Wam czas oczekiwania na mnie i razem z Prorektorem Arturem Orzechem zaprosił człowieka orkiestrę - Janka Muzykanta. Mimo nieznajomości nut Janko pięknie odegrał na swoich harmonijkach kilka kolęd oraz melodii ludowych, przeplatając swój występ rozmową z Prorektorem na temat swojej światowej kariery.

Piękna choinka stojąca przy windach, wisząca jemioła, pod którą można podobno bezkarnie się całować oraz Brok biegający z czerwoną kokardą na szyi, wszystko to wpłynęło na cudowną świąteczną atmosferę, jaka zapanowała tego dnia na Waszej uczelni.

Święty MikołajOd Redakcji:

Kochani!

Nasza redakcja również przełamuje się z Wami opłatkiem, życząc prawdziwych szaleństw na powitanie Nowego Roku i udanych powrotów do rzeczywistości codziennych wyzwań w tymże 2005 roku.

Redakcja