Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Kabaretowe Mistrzostwa ¦wiata. Ostatni półfinał…

 

Już ostatni półfinałowy koncert. W poniedziałek 4 maja w Mazowieckim Centrum Kultury i sztuki odbędzie się ostatni koncert podczas, którego publiczno¶ć wybierze ostatni kabaret który weĽmie udział w finale Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata, który odbędzie się 29 maja, niezmiennie w tym samym miejscu.

W cyklu Kabaretowe Mistrzostwa ¦wiata w każdy pierwszy poniedziałek miesi±ca rywalizuj± po trzy kabarety nieprofesjonalne, które maj± co¶ do powiedzenia i chc± się promować. W finale, podczas całonocnego widowiska kabaretowego, z 5 uczestników zostanie wyłoniony zwycięzca. Organizatorem Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata jest Wyższa Szkoła Promocji w Warszawie. Zwycięski kabaret, oprócz nagrody pieniężnej, może liczyć na profesjonaln± kampanię reklamow± w mediach patronackich imprezy. Zwycięzcę wybierze publiczno¶ć.

Podczas przed ostatniej imprezy w tym cyklu, w poniedziałek 4 maja o godz. 19.00 w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki przy ul. Elektoralnej 12 w Warszawie zaprezentuj± się Kabaret Szydera, Kabaret Menażeria i Kabaret Idea. Bilety w cenie 10 złotych (do nabycia przed występem) upoważniaj± do głosowania na najlepszy kabaret.

Kabaret Szydera

Młodzi, zdolni, jurni kabareciarze z Wałbrzycha. Historia Kabaretu Szydera sięga 2006 roku, wtedy odbyła się premiera pierwszego programu.

100% składu to faceci, 80% to studenci, 60% to bruneci, 40% jest z polibudy, 20% pisze magisterkę. W sumie 300%, jak zawsze ponad normę. Kabaret jest zdobywc± wielu nagród

Kabaret Menażeria

Kabaret powstał w 2008 roku. Realizuje już 2 programy. Nie jest w stanie policzyć swoich występów. Członkowie, mówi± o sobie, że s± kabaretem absurdalnym z zasadami. Wzi±ł udział w wielu przegl±dach i konkursach kabaretowych. Tym razem będzie go¶cił na Kabaretowych Mistrzostwach ¦wiata.

Kabaret Idea

Kabaret IDEA tworzy obecnie czterech mężczyzn. IDEA narodziła się ok. pięciu lat temu i istnieje po dzi¶ dzień. Program „Tym razem też nam się nie uda” to program pełen wpadek scenicznych, absurdalnych sytuacji, które nas otaczaj±, a których nie zawsze jeste¶my w stanie zauważyć (szczególnie po imieninach s±siada czy wizycie u rodziny); Charakterystyczna dla kabaretu IDEA jest muzyka grana na żywo przez 321 Band. Zdobyli wiele nagród na różnorakich przegl±dach kabaretowych.

Kto?       Kabarety Szydera, Menażeria i Idea

Co?        Kabaretowe Mistrzostwa ¦wiata

Gdzie?   MCKiS, Warszawa, ul. Elektoralna 12

Kiedy?   Poniedziałek, 4 maja 2009 roku, g. 19.00