Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Kabaretowe Mistrzostwa ¦wiata – drugie starcie

 

Rozpoczęli¶my kolejny cykl Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata. Podczas każdego z koncertów organizowanych w pierwsze poniedziałki miesi±ca w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki wyst±pi± trzy kabarety, a publiczno¶ć wybierze najlepszy, który awansuje do koncertu finałowego w czerwcu. Drugi z koncertów eliminacyjnych już 2 marca o godzinie 19.00. Wyst±pi± w nim Kabaret Zygzak (Warszawa), Kabaret Kałasznikof (Rybnik) i Kabaret Klakier (Kalisz).

Kabaret Zygzak


Kabaret Zygzak powstał w 2003 roku w Warszawie. Na co dzień zwi±zany jest ze stołecznymi placówkami. Na przestrzeni kilku lat działalno¶ci młodzi twórcy ze swoimi autorskimi programami „Taki Life”, „Sztuka Kalafiora” i „S±siad tez człowiek” zagrali blisko 500 koncertów w całej Polsce. Zdobyli wiele nagród na festiwalach kabaretowych. Obecnie Kabaret Zygzak tworz± 4 osoby, jest to klasyczny skład 3+1. w najnowszym programie „Węzeł komunikacyjny, czyli co¶ tam co¶ tam” nie brakuje ruchu, nowych tekstów i aktorstwa. Twórcy natomiast życz± przeżycia!

Kabaret Kałasznikof

Kabaret rozpocz±ł działalno¶ć w 2007 roku. W skład kabaretu wchodz± 3 osoby. Obecnie realizuje swój drugi autorski program: „Gwiazda, ale taka co ¶wieci”.

Debiutuj±c z programem: „Dobry wieczór, przed Państwem kabaret” zdobył wiele nagród, na przegl±dach kabaretowych. Członkowie kabaretu twierdz±, że prezentuj± publiczno¶ci komizm sytuacyjno – absurdalny z wyraĽnym naciskiem na dialogi!

Kabaret Klakier

Studencki kabaret „Klakier” powstał w maju 2005roku przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Kaliszu. W jego skład wchodz± 4 osoby, a jego założycielem jest Paweł Reszela. Na swoim koncie ma 3 zrealizowane programy. Występował do tej pory na terenie całego kraju, bior±c udział w przegl±dach i festiwalach kabaretowych.

Studenci WSP mog± odbierać w BOS bezpłatne bilety wstępu na imprezę. Osoby towarzysz±ce mog± zakupić bilety w cenie 10 zł, w BOS lub przed koncertem w MCKiS.