Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Studenci i absolwenci WSP wchodz± za darmo

 

Rozpoczynamy kolejny cykl Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata. Podczas każdego z koncertów organizowanych w pierwsze poniedziałki miesi±ca w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki wyst±pi± trzy kabarety, a publiczno¶ć wybierze najlepszy, który awansuje do koncertu finałowego w czerwcu.

Pierwszy w koncertów eliminacyjnych już 2 lutego o godzinie 19.00. Wyst±pi± w nim Kabaret Czołówka Piekła (Poznań), Kabaret z Konopii (Kielce) i Kabaret Bajeczka (Białystok).

Kabaret Czołówka Piekła

Kabaret istnieje dwa i pół roku. Powstał na Wydziale Turystyki i Rekreacji poznańskiego AWF-u. Wygrał Kabareton studencki w Tropsie w 2006 roku, a w 2008 roku zdobył III miejsce i nagrodę publiczno¶ci na Festiwalu Kabaretów Studenckich FIKOŁEK w Poznaniu. Kabaret można zobaczyć na scenie platformy artystycznej OBORA podczas cyklicznych Poznańskich Wieczorków Kabaretowych. W programie nie brakuje muzyki i ¶piewu, a kabaret jest dla nich wielk± przygod±, w której to przecieraj± nowe szlaki.

Kabaret z Konopi

Kabaret powstał w 2004 roku i brał udział prawie we wszystkich przegl±dach i festiwalach kabaretowych, zdobywaj±c liczne nagrody i wyróżnienia m.in. Cytrynówka w Krakowie, KOKS w Kielcach i Trybunały Kabaretowe w Piotrkowie Trybunalskim. Ma za sob± trzy zrealizowane programy oraz prawie 200 występów na scenach i estradach całego kraju.

Kabaret Bajeczka

Powstał w 2005 roku na praktykach studenckich organizowanych przez Instytut Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku. Brał udział w Lidze Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej, Siedleckiej Nocy Kabaretowej i Kabaretowych Mistrzostwach ¦wiata w 2008 roku.

Wyższa Szkoła Promocji w Warszawie prowadzi studia licencjackie i magisterskie w specjalno¶ciach „reklama”, „public relations”, „projektowanie multimedialne” i „zarz±dzanie zasobami ludzkimi”. Od 2001 roku promuje młode kabarety, wydała w postaci płyt CD programy kabaretów: Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ciach, Jurki, Limo i inne. Jest stałym wydawc± fonograficznym Grupy MoCarta. Od pocz±tku 2008 roku realizuje cykl imprez pt. „Kabaretowe Mistrzostwa ¦wiata”. Więcej na www.kms.wsp.pl.

Bezpłatne bilety dla studentów i absolwentów WSP do odbioru osobistego w BOS.

Kto?      Kabarety Czołówka Piekła, Kabaret z Konopii, Bajeczka
Co?      Kabaretowe Mistrzostwa ¦wiata
Gdzie?      MCKiS, Warszawa, ul. Elektoralna 12
Kiedy?      Poniedziałek, 2 lutego 2009 roku, g. 19.00