Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Manchester zwycięzc± konkursu

 

Podczas sobotniego koncertu w ramach Sopot TOPtrendy Festiwal zaprezentowało się dziewięciu finalistów konkursu "trendy" - zespół Video, Cuts, Manchester, Jarek Wist, Maja Sikorowska, Mietall Walu¶ Magazine, Plateau, Mikromusic i LOV. W trakcie całego koncertu trwało głosowanie SMS-owe widzów, którzy największ± ilo¶ć głosów oddali na zespół Manchester. Zwycięzca odebrał nagrodę, statuetkę oraz kampanię na antenie Telewizji POLSAT o warto¶ci pół miliona złotych, z r±k Dyrektora Festiwalu - Marcina Perzyny.

Kilka minut po północy zamknięte zostało głosowanie interentowe, które trwało przez cztery tygodnie poprzedzaj±ce Festiwal. Internauci oddawali głosy na swoich faworytów na stronie www.toptrendy.pl.

Głosuj±cy byli jednogło¶ni z widzami w kwestii tego, kto jest "trendy" w tymn roku. Statuetkę ipla oraz kampanię internetow± o warto¶ci 100 000zł Marcin Pery z firmy Redefine wręczył zespołowi Manchester.

Jak co roku, dziennikarze akredytowani na Festiwalu także wskazali swojego faworyta - Nagroda Dziennikarzy trafiła do zespólu Video. Natomiast Nagrodę Jury Festiwalwego z r±k przewodnicz±cego - Adama Czerwińskiego z radia RMF FM odebrał zespół LOV, a wyróżnienie Prezydenta Miasta Sopotu trafiło do zespołu Micromusic.

Wyższa Szkoła Promocji jest patronem promocyjnym zespołu Manchester.