Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni






           Fraszka na dziś:
          


Promujemy Manchester

 

Z pocz±tkiem maja Wyższa Szkoła Promocji objęła opiek± patronack± młody polski zespół rockowy Manchester. Formacja powstała w 2006 roku. Ma na koncie udział w najbardziej znanych polskich festiwalach rockowych, m.in. w Węgorzewie i Jarocinie. Za jedno z ich największych dokonań należy uznać udział w finale programu „MTV Rockuje" Manchester zwyciężył w prestiżowym konkursie Nokia Trends Lab, a także wyst±pił na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej z okazji 50. urodzin Grzegorza Ciechowskiego, podczas którego wykonał własne aranżacje utworów Republiki. Muzyka, jak± gra zespół Manchester, to brit-pop z elementami punk-rocka. Arty¶ci maj± na koncie singiel i teledysk "Dziewczyna Gangstera". Teksty ich utworów opowiadaj± w większo¶ci o typowych problemach damsko-męskich, zdecydowanie trzymaj±c stronę płci brzydkiej. Debiutancki singiel "Dziewczyna gangstera" jasno przekazuje motto zespołu: „Kobiety s± złe".

Patronami Manchesteru zostali: Wyższa Szkoła Promocji, MACHINA, ESKA ROCK, MTV ROCKUJE, ONET.PL, GADU RADIO, MOJA GENERACJA. Więcej o zespole znajdziecie na www.manchester.art.pl.

Ostatnio zespół Manchester został zakwalifikowany do sopockiego festiwalu Top TRENDY.Na stronie www Festiwalu Sopot TOPtrendy 2008 zostały już założone profile artystów walcz±cych w konkursie "trendy" 2008. W tym roku głosowanie na finalistów będzie się odbywało tradycyjnie przez sms oraz przez stronę internetow±. Po zakończeniu konkursu głosy internautów i widzów będ± zsumowane i zadecyduj± o zwycięstwie. Liczymy na Wasze wsparcie poprzez oddanie głosu na www.toptrendy.pl/264/index.html.