Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Mimika zwycięzc±

 

W pierwszym dniu Chińskiego Nowego Roku Kabaret MIMIKA z Lublina zwyciężył w pierwszym koncercie eliminacyjnym Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata. Drugie miejsce (z niewiele mniejsz± ilo¶ci± głosów) zaj±ł Kabaret Klakier z Ostrowa Wlkp., a trzecie Kabaret IdĽ St±d i Nie wracaj z Wrocławia. Na sali widowiskowej MCKiS było kilkana¶cie wolnych miejsc. Koncert prowadzili Guta i Lerek. Koncerowi patronowali 4fun.tv, gadu-gadu, MojaGeneracja.pl i Hot Magazine. Zamiast recenzji kilka wpisów na forum:

- ja chce juz nastepne kabarety:))))))

- dobrze gada; ) dobrze dzi¶ było; D

- chyba pod krzeslem sie chowales nie widzialam Panicza?

- zalewałem się ze ¶miechu :p obserwowałem Cie z tyłu; )

- Był był widzialam:) fajnie wszystko wyszlo:DNie wiemy czy laureat bardziej cieszył się z nagrody pieniężnej, czy z ciepłego przyjęcia.

Jury Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata podczas zwołanego na Prędce (kim jest prędka?) posiedzenia postanowiło zaprosić do udziału w koncercie finałowym (13 czerwca) także Kabaret Klakier.

Następny koncert eliminacyjny Kabaretowych Mistrzostw ¦wiata w poniedziałek 3 marca o godz. 19.00 w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie przy ul. Elektoralnej. Guta zapowiedziała katering.