Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Warszaty filmowe

 

Pojawiła się inicjatywa realizacji przez studentów naszej uczelni krótkometrażowego filmu fabularnego. Projekt będzie realizowany w postaci warsztatów filmowych prowadzonych przez Patrycję Hurlak, absolwentkę WSP, aktorkę (m.in. postać Majki w serialu „Klan”), a od pewnego czasu także scenarzystkę i reżysera.

Scenariusz 30-minutowego filmu fabularnego ma powstać ma w oparciu o wspólnie opracowany treatment - stworzony przez kreatywn± grupę studentów naszej szkoły. Szukamy ludzi czuj±cych się na siłach sprostać wymaganiom profesjonalnej produkcji.

Spo¶ród nich wybierzemy członków naszej ekipy. Zapraszamy osoby o szerokich horyzontach zainteresowań - potrzebni będ± nie tylko aktorzy, ale też m.in. kierownik produkcji, asystent reżysera, scenograf, kostiumograf, wizażysta, osoba zajmuj±ca się product placement itd. Aktorami będ± uczestnicy treningów aktorskich prowadzonych w ramach warsztatów filmowych. Będ± oni mieli szansę spróbować swych sił przed kamer± i pracować z zawodowymi aktorami.

Wkrótce informacja o pierwszym spotkaniu warsztatów filmowych.