Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


EFFIE AWARDS 2007

 

Już po raz ósmy odbyła się Gala wręczenia nagród laureatom konkursu Effie Awards. Ten jeden z największych konkursów reklamowych organizowany jest przez Stowarzyszenie Agencji Reklamowych (SAR) w Polsce. Na ¶wiecie tradycja Effie została zapocz±tkowana w 1968 roku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu, a finał konkursu odbywał się w Nowym Jorku.

To, co wyróżnia Effie od innych konkursów reklamowych, to fakt, iż nagradzane s± nie tylko pomysły kreatywne, ale przede wszystkim efekt rynkowy kampanii reklamowej.

Podczas tegorocznej edycji Effie Awards rozdano 42 statuetki w 3 kategoriach: 3 złote, 20 srebrnych i 19 br±zowych. Grand Prix oraz złoto trafiło do agencji Red8 Communications Group za kampanię „Testy” dla firmy Zelmer. Złoto otrzymała także agencja DDB Warszawa za kampanię „Flagi” dla Kompanii Piwowarskiej.

W organizację Effie Awards 2007 zaangażowani byli studenci WSP:

Paulina Czarnota-Bojarska, Małgorzata ¦miech, Joanna Carnecka, Katarzyna Zaufal, Kamila Kmieć, Magdalena Rawa, Anna Bek i Agnieszka „Guta” Jasińska. Zespół WSP spisał się znakomicie, czego dowodem jest otrzymany list z podziękowaniem od SAR. Oto jego fragment:

„...Bardzo dziękujemy za pomoc przy organizacji Gali EFFIE. Do tej pory mieli¶my okazję współpracować z kilkoma uczelniami i żadna nie wywarła tak pozytywnego wrażenia. Proszę również przekazać podziękowania Agnieszce Jasińskiej, która koordynowała pracę studentów WSP. Wszystko poszło wyj±tkowo sprawnie, a momentami zespół SAR nie nad±żał za WSP...”.