Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Juwenalia 2007 – gor±ce relacje samych uczestników!

 

Juwenalia hmmm... kiedy studenci słysz± o juwenaliach, poprawia im się humor, bo wiedz±, że z tym wi±że się wy¶mienita zabawa, potrzebna przed ciężk± sesj±... Przygotowania do nich s± czasochłonne i wymagaj± dużej sprawno¶ci organizacyjnej, ale w końcu dla nas to nic trudnego, przecież jeste¶my MŁODZI, ZDOLNI, ATRAKCYJNI!

I tak 19 maja o godzinie 6 rano wszyscy zwarci i gotowi stawili¶my się na warszawskim Placu Teatralnym. Jedni po nieprzespanych kilku nocach, na hektolitrach napojów energetycznych (nazwy nie będziemy podawać, żeby nie robić reklamy), inni trochę bardziej wyspani, ale równie przejęci tym, co miało się wydarzyć. A miało się wydarzyć co¶... niesamowitego!

Czas przygotowania samej platformy w dniu parady min±ł błyskawicznie, ale zd±żyli¶my ze wszystkim i wystartowali¶my z wielk± pomp± (dosłownie i w przeno¶ni). Piana Party ruszyła z wielkim hukiem w WIELKIEJ PARADZIE STUDENTÓW 2007.

Trasa przebiegała przez główne ulice Warszawy, przez co zyskali¶my rzesze kibicuj±cych nam przechodniów, którym zostawiali¶my pianowe ¶lady.

W¶ród nich byli i tacy, którzy podbiegali do nas z pro¶b± o odrobinę piany, podstawiaj±c różne dziwne naczynia i przedmioty...

My studenci jak i towarzysz±ce platformie osoby bawili¶my się wy¶mienicie przy takich hitach, jak: Boys'ów - Kochana uwierz mi i Fasolek - Myję zęby. Nasza platforma została okrzyknięta najlepsz± platforma Wielkiej Parady Studentów 2007! Można nas było zobaczyć w TVP 3, TVN24 i Polsacie.

Dla nas to kolejne do¶wiadczenie i miłe przeżycie. Fajnie było pobawić się w pianie w plenerze, niech żałuj± ci, którzy nie uczestniczyli w tej szalonej imprezie.

Na koniec doł±czamy kilka fotek, żeby można było zobaczyć jak to wszystko wygl±dało na żywo...

Ps. Widzimy się za rok! Przygotujcie się! W przyszłym roku nasza platforma będzie równie nieziemska!Kliknij na zdjęciu aby obejrzeć je w powiększeniu ...