Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


Regaty ¦rodowisk Artystycznych - Zegrze 2007

 

W sobotę 2 czerwca, już po raz trzeci, Wyższa Szkoła Promocji w Warszawie zorganizowała na Zalewie Zegrzyńskim regaty jachtowe. W tym roku odbyły się one pod hasłem Regaty ¦rodowisk Artystycznych. Miło¶nicy żeglarstwa przybyli do Zegrze Sailing Center na terenie Hotelu 500 w Zegrzu Południowym. Rejestracja załóg rozpoczęła się o godzinie 10.00, uroczyste otwarcie o godz. 12.00, a pocz±tek regat o 13.00. Zawody zostały rozegrane na dziesięciu jachtach typu Sunhorse 19. W tym roku do sportowej zabawy zaprosili¶my także przedstawicieli ¶rodowisk artystycznych. O puchar Rektora uczelni walczyły więc mieszane załogi, w skład których weszli znani aktorzy, popularni dziennikarze oraz piosenkarze. Honorowym komandorem regat był pan Jerzy Iwaszkiewicz, a wy¶cigi komentował Kuba Strzyczkowski.

W dniu zawodów w Zegrzu pojawił się nawet Ignacy Gogolewski, który jednak poprzestał na kibicowaniu kolegom. Zawody wygrała mieszana załoga studentów WSP z aktorami Ann± Iberszer i Mirosławem Zbrojewiczem.

O godzinie 18.00 rozpoczęła się czę¶ć artystyczna imprezy, na której wyst±pili: zespół Honeys, Ala Janosz, Adam Oleńczak i zespół szantowy Ponton Band. Na godzinę 21 została zaplanowana impreza na plaży, która porwała do tańca wszystkich uczestników regat, nawet tych najbardziej zmęczonych żeglowaniem.

Regaty odbywały się pod patronatem Stowarzyszenia Aktorów Filmowych i Telewizyjnych, a honorowy patronat nad regatami obj±ł pan prezydent Marcin ¦więcicki, Przewodnicz±cy Zarz±du Społecznego Komitetu Opieki Nad Starymi Pow±zkami im. Jerzego Waldorffa.Kliknij na zdjęciu aby obejrzeć je w powiększeniu ...