Biuro karier
Rekrutacja
Kontakt
Wyższa Szkoła Promocji


Logowanie studentów
Użytkownik
Hasło
 

Patroni


           Fraszka na dziś:
          


THE EFFIE AWARDS 2004 ROZDANE

 

Odbyła się już pi±ta w Polsce edycja EFFIE Awards. Konkurs prezentuje owoce najbardziej efektywnej współpracy między agencjami reklamowymi a klientami. W jego przygotowaniu nie zabrakło studentów naszej Uczelni.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Agencji Reklamowych, które zrzesza 23 agencje reklamowe i 10 domów mediowych, a także grupę niesieciowych agencji reklamowych i Klub Twórców Reklamy. W tym roku, po wprowadzeniu paru zmian w formule konkursu, o statuetkę EFFIE ubiegały się zarówno agencje reklamowe, jak i domy mediowe. Ocenianych było 85 kampanii. W rezultacie przyznano 19 statuetek br±zowych, 8 srebrnych, 2 złote Grand Prix w kategoriach reklamowych i 7 w kategorii Strategie Mediowe.

Do pomocy w organizacji tego konkursu byli zaangażowani studenci Wyższej Szkoły Promocji: Bolesław Smaga, Marcin Hrynkiewicz i Łukasz Fraszczyk.

- Ludzie, jak i atmosfera towarzysz±ca konkursowi była bardzo miła. Jestem bogatszy o nowe do¶wiadczenie i z wielk± chęci± chciałbym ponownie wzi±ć udział przy pomocy organizacji konkursu - wspomina swoje zaangażowanie jeden z naszych kolegów. Sadz±c po tym, że organizatorzy EFFIE Awards byli zadowoleni ze współpracy ze studentami naszej Uczelni z cał± pewno¶ci± taki - a być może szerszy - nasz udział w przyszło¶ci będzie możliwy. Niestety, następna ceremonia odbędzie się dopiero za rok. Pozostaje nam tylko czekać na EFFIE Awards 2005.

Katarzyna Zaj±czkowska